Americký futbal »Európa » Champions League » 2016

Champions League
Loading ...
results
SA÷5¬~ZA÷EURÓPA: Champions League¬ZEE÷EmsinKTH¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷Y1OXxHaM¬ZD÷p¬ZE÷UH55NUlS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_EmsinKTH¬ZJ÷2¬ZL÷/americky-futbal/europa/champions-league/¬ZX÷07Európa 006Európa0470000000153000Champions Le016League000¬ZCC÷0¬~AA÷bFSgiMai¬AD÷1464523200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seamen Miláno¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SE¬AE÷Seamen Miláno¬WU÷seamen-milano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷43¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷8¬BG÷0¬WN÷MTK¬AF÷Budapest Wolves¬WV÷budapest-wolves¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷pWjy4aqc¬AD÷1463313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Istanbul B.¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IST¬AE÷Istanbul B.¬WU÷istanbul-bogazici-sultans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NOV¬AF÷Nový Sad¬WV÷novi-sad¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YiNIoITS¬AD÷1463313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lions Praha¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Vroclav¬WV÷panthers-vroclav¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷14¬BD÷27¬BF÷7¬BH÷0¬WM÷PRA¬AE÷Lions Praha¬WU÷lions-praha¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷pWU5lKqA¬AD÷1463220000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Petersburg Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carlstad Crusaders¬WV÷carlstad-crusaders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷50¬BB÷6¬BD÷30¬BF÷14¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷WS2guG6d¬AD÷1462712400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danube Dragons¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SON¬AF÷Lisbon Devils¬WV÷lisbon-devils¬AH÷36¬BB÷8¬BD÷8¬BF÷6¬BH÷14¬WM÷DAN¬AE÷Danube Dragons¬WU÷danube-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷60¬BA÷14¬BC÷13¬BE÷14¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷dAlBSxNj¬AD÷1462708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Budapest Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MTK¬AE÷Budapest Wolves¬WU÷budapest-wolves¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷BEL¬AF÷Belgrade Vukovi¬WV÷belgrade-vukovi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷6uW1k0U3¬AD÷1462021200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlstad Crusaders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlstad Crusaders¬WU÷carlstad-crusaders¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷IST¬AF÷Istanbul Koc Rams¬WV÷istanbul-koc-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷vVNEnbEM¬AD÷1462017600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Vroclav¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Vroclav¬WU÷panthers-vroclav¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷21¬BG÷3¬WN÷TRI¬AF÷Triangle Razorbacks¬WV÷triangle-razorbacks¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷hx4ktdij¬AD÷1461420000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lisbon Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Lisbon Devils¬WU÷lisbon-devils¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷8¬BC÷8¬BE÷0¬BG÷16¬WN÷IST¬AF÷Istanbul B.¬WV÷istanbul-bogazici-sultans¬AH÷27¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷z19psxxp¬AD÷1461412800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nový Sad¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nový Sad¬WU÷novi-sad¬AZ÷0¬AG÷8¬AT÷8¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷8¬BG÷0¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬WV÷danube-dragons¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷14¬AU÷8¬BJ÷6¬BB÷8¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷EURÓPA: Champions League - play-off¬ZEE÷EmsinKTH¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷tWNcwyFS¬ZD÷p¬ZE÷UH55NUlS¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_EmsinKTH¬ZJ÷11¬ZL÷/americky-futbal/europa/champions-league/¬ZX÷07Európa 006Európa0470000000208000Champions Le027ay-off000¬ZCC÷0¬~AA÷GAqWjvMF¬AD÷1469361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seamen Miláno¬ER÷Finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SE¬AE÷Seamen Miláno¬WU÷seamen-milano¬AG÷37¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷21¬BG÷6¬WN÷PAN¬AF÷Panthers Vroclav¬WV÷panthers-vroclav¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷40¬BB÷14¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷KlLBT01J¬AD÷1469206800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Panthers Vroclav¬ER÷Semifinále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAN¬AE÷Panthers Vroclav¬WU÷panthers-vroclav¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷49¬BA÷7¬BC÷28¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷DAN¬AF÷Danube Dragons¬WV÷danube-dragons¬AH÷34¬BB÷10¬BD÷3¬BF÷14¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷GGfVK8cJ¬AD÷1469185200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seamen Miláno¬ER÷Semifinále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SE¬AE÷Seamen Miláno¬WU÷seamen-milano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷IST¬AF÷Istanbul Koc Rams¬WV÷istanbul-koc-rams¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷14¬AN÷n¬~
5
1481380674
16
fixtures
5
1481380674
0
Nápoveda: Ste na stránke Champions League 2016 výsledky v sekcii Americký futbal / Európa. Champions League 2016 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Champions League 2016 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky Champions League 2016 výsledky môžete na eVysledky.com sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke Champions League 2016 sú aktualizované automaticky.