Austrálsky futbal »Austrália » AFL Women » 2017

results
18
1484964640
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRÁLIA: AFL Women¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷K09TIbJU¬ZD÷p¬ZE÷ATYIHtng¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/australsky-futbal/australia/afl-women/¬ZX÷14Austrália 009trália0350000000153000AFL Women 009 Women000¬ZCC÷0¬~AA÷zcJso2WN¬AD÷1486111200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies Ž¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues Ž¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷UJIopMoU¬AD÷1486188300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows Ž¬WU÷adelaide-crows¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney Ž¬WV÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷4C9Dutfo¬AD÷1486197300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs Ž¬WU÷western-bulldogs¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers Ž¬WV÷fremantle-dockers¬AN÷n¬~AA÷8pzflYco¬AD÷1486274700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons Ž¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons Ž¬WU÷melbourne-demons¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions Ž¬WV÷brisbane-lions¬AN÷n¬~AA÷nyZcmhDi¬AD÷1486715700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs Ž¬WU÷western-bulldogs¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows Ž¬WV÷adelaide-crows¬AN÷n¬~AA÷GAw2nCSc¬AD÷1486793100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney Ž¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues Ž¬WU÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷f1x6oWs4¬AD÷1486802100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies Ž¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons Ž¬WV÷melbourne-demons¬AN÷n¬~AA÷xQRApjcA¬AD÷1486886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers Ž¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers Ž¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions Ž¬WV÷brisbane-lions¬AN÷n¬~AA÷jTVEqACG¬AD÷1487379900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers Ž¬WV÷fremantle-dockers¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney Ž¬WU÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷pjVIrURM¬AD÷1487392500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions Ž¬WU÷brisbane-lions¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies Ž¬WV÷collingwood-magpies¬AN÷n¬~AA÷OtUMslsT¬AD÷1487410500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs Ž¬WU÷western-bulldogs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons Ž¬WV÷melbourne-demons¬AN÷n¬~AA÷SAYsw8kp¬AD÷1487466300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows Ž¬ER÷3. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows Ž¬WU÷adelaide-crows¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues Ž¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷61XoxS4j¬AD÷1487982900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons Ž¬ER÷4. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons Ž¬WU÷melbourne-demons¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues Ž¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷K4LT0Bsi¬AD÷1487997300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions Ž¬ER÷4. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions Ž¬WU÷brisbane-lions¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney Ž¬WV÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷Y7PXaVdc¬AD÷1488010200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs Ž¬ER÷4. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs Ž¬WU÷western-bulldogs¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies Ž¬WV÷collingwood-magpies¬AN÷n¬~
18
1484964640
28
Nápoveda: Ste na stránke AFL Women 2017 výsledky v sekcii Austrálsky futbal. AFL Women 2017 livescore, konečné aj priebežné výsledky, AFL Women 2017 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky AFL Women 2017 výsledky môžete na eVysledky.com sledovať aj viac ako 5000 udalostí z 30+ športov po celom svete. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke AFL Women 2017 sú aktualizované automaticky.