Basketbal »Európa » Baltic League Women » 2016/2017

Baltic League Women
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷EURÓPA: Baltic League Women¬ZEE÷80BxENoi¬ZB÷6¬ZY÷Európa¬ZC÷hS8eGQH9¬ZD÷p¬ZE÷ILdt6pME¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_80BxENoi¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbal/europa/baltic-league-women/¬ZX÷03Európa 006Európa0180000000153000Baltic Leagu019 Women000¬ZCC÷0¬~AA÷fq5E7rPe¬AD÷1485010800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Media/Rapla Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Media/Rapla Ž¬WU÷media-rapla¬AG÷34¬BA÷4¬BC÷9¬BE÷10¬BG÷11¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Kursk II Ž¬WV÷dynamo-kursk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷22¬BF÷17¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷Crhl3TX9¬AD÷1484933400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Media/Rapla Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MED¬AE÷Media/Rapla Ž¬WU÷media-rapla¬AG÷36¬BA÷5¬BC÷13¬BE÷6¬BG÷12¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Kursk II Ž¬WV÷dynamo-kursk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷23¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷CKF98O9k¬AD÷1484928000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aistes LSU Kaunas Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAU¬AE÷Aistes LSU Kaunas Ž¬WU÷aistes-lsu-kaunas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷84¬BA÷32¬BC÷14¬BE÷19¬BG÷19¬WN÷SDY¬AF÷Sdyusshor Odessa Ž¬WV÷interkhim-sdyusshor-odessa¬AH÷76¬BB÷22¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷Yigp49I3¬AD÷1484841600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aistes LSU Kaunas Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SDY¬AF÷Sdyusshor Odessa Ž¬WV÷interkhim-sdyusshor-odessa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷95¬BB÷20¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷32¬WM÷KAU¬AE÷Aistes LSU Kaunas Ž¬WU÷aistes-lsu-kaunas¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷22¬BG÷17¬AN÷n¬~AA÷6PD5hCJi¬AD÷1484668800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suduva Marijampole Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Suduva Marijampole Ž¬WU÷suduva-marijampole¬AG÷75¬WN÷TOR¬AF÷Torun Ž¬WV÷torun¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬AN÷n¬~AA÷0nk1snBj¬AD÷1484658000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tim-Skuf Kyjev Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HOR¬AF÷Horizont Minsk Ž¬WV÷horizont-minsk¬AH÷58¬BB÷14¬BD÷8¬BH÷22¬BF÷14¬WM÷TIM¬AE÷Tim-Skuf Kyjev Ž¬WU÷tim-skuf-kyjev¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷19¬BC÷22¬BE÷20¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷txPwEpnS¬AD÷1484395200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tim-Skuf Kyjev Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIM¬AE÷Tim-Skuf Kyjev Ž¬WU÷tim-skuf-kyjev¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬WN÷TSM¬AF÷Tsmoki Minsk Ž¬WV÷tsmoki-minsk¬AH÷48¬AN÷n¬~AA÷bHB594fq¬AD÷1484233200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsmoki Minsk Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TSM¬AE÷Tsmoki Minsk Ž¬WU÷tsmoki-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬BA÷20¬BC÷18¬BE÷10¬BG÷17¬WN÷SUD¬AF÷Suduva Marijampole Ž¬WV÷suduva-marijampole¬AH÷52¬BB÷14¬BD÷16¬BF÷7¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷htxm5k3c¬AD÷1484146800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horizont Minsk Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horizont Minsk Ž¬WU÷horizont-minsk¬AG÷66¬BA÷13¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷15¬WN÷SUD¬AF÷Suduva Marijampole Ž¬WV÷suduva-marijampole¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷22¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷Ekwq6Vmi¬AD÷1484143200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpia Grodno Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRO¬AE÷Olimpia Grodno Ž¬WU÷olimpia-grodno¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷KAU¬AF÷Aistes LSU Kaunas Ž¬WV÷aistes-lsu-kaunas¬AH÷55¬BB÷9¬BD÷15¬BF÷15¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷fo6IkA3A¬AD÷1483545600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suduva Marijampole Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Suduva Marijampole Ž¬WU÷suduva-marijampole¬AG÷68¬BA÷18¬BC÷25¬BE÷9¬BG÷16¬WN÷TSM¬AF÷Tsmoki Minsk Ž¬WV÷tsmoki-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷26¬BD÷26¬BF÷13¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷nqocrSep¬AD÷1482246000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Horizont Minsk Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOR¬AE÷Horizont Minsk Ž¬WU÷horizont-minsk¬AG÷56¬BA÷16¬BC÷12¬BE÷18¬BG÷10¬WN÷TSM¬AF÷Tsmoki Minsk Ž¬WV÷tsmoki-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷22¬BD÷10¬BF÷18¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷2oQZEQWL¬AD÷1481461200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Suduva Marijampole Ž¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUD¬AE÷Suduva Marijampole Ž¬WU÷suduva-marijampole¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷20¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷TIM¬AF÷Tim-Skuf Kyjev Ž¬WV÷tim-skuf-kyjev¬AH÷66¬BB÷18¬BD÷22¬BF÷10¬BH÷16¬AN÷n¬~
3
1485138292
40
fixtures
3
1485138292
0
Nápoveda: Ste na stránke Baltic League Women 2016/2017 výsledky v sekcii Basketbal / Európa. Baltic League Women 2016/2017 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Baltic League Women 2016/2017 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky Baltic League Women 2016/2017 výsledky môžete na eVysledky.com sledovať cez 150 basketbalových udalostí z viac ako 30 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke Baltic League Women 2016/2017 sú aktualizované automaticky.