Blog eVysledky.com

Zápasy Dota 2 a spol. na eVysledky.com!

Poznáte nasledujúce pojmy: Dota 2, Liga legiend alebo Starcraft 2? Ak áno, tak ste možno jedným z hráčov, ktorí tieto hry hrajú. Alebo len radi sledujete, ako najlepší hráči sveta dokazujú svoje majstrovstvo. Prípadne stávkujete na týchto hráčov alebo tímy. Tak či onak, máme pre vás dobrú správu. Od tohto týždňa nájdete najvýznamnejšie turnaje v eŠportoch na eVysledky.com!

28.7.2015

 

Buďte informovaný: eVysledky predstavujú zápasové notifikácie

V jednoduchosti je krása. A aj kvalita. Ak čakáte na gólový zásah vášho tímu, s eVysledky.com o tom budete vedieť mihnutím oka. Buďte s vašimi zápasmi v kontakte cez naše nové notifikácie.

19.5.2015

 

Nový šport v ponuke. Cyklistika na eVysledky.com!

Začnime rýchlou otázkou: dokážete vymenovať vlaňajších víťazov Giro d'Italia, Tour de France a Vuelta a España? Ak sú vaše odpovede Quintana, Nibali a Contador, môžete sa považovať za skutočného fanúšika cyklistiky. Ak ste neodpovedali správne, nezúfajte. Z eVysledky.com sa stáva web, ktorý má rád cyklistiku a veríme, že si prídete na svoje.

6.5.2015

 

Teraz to bude osobné! eVysledky.com uvádzajú profily hráčov!

Rýchle a overené live výsledky z takmer 30 športov? Hotovo. Veľké množstvo ďalších informácií k zápasom ako štatistiky, tabuľky, zostavy alebo live komentáre? Hotovo. Detailnešie informácie o hráčoch, ich štatistiky a kariéry? Moment... HOTOVO!

9.4.2015

 

eVysledky.com s hrdosťou predstavujú: Vyhľadávanie, rebríčky a ďalšie novinky

Možno ste si všimli, že na eVysledky.com sme v posledných týždňoch uviedli viacero noviniek. Radi by sme vám ich teda predstavili v našom občasnom blogu.

18.11.2014

 

Futbalová horúčka v auguste: Štartujú nové ročníky najprestížnejších líg

Ak ste po finále majstrovstiev sveta upadli do akéhosi futbalové polospánku, je načase sa prebrať! Futbalové suchoty sa oficiálne končia tento víkend, keď Manchester United a Swansea dajú zelenú novej sezóne Premier League. Ďalšie európske súťaže budú nasledovať čoskoro!

14.8.2014

 

Nové športy na eVysledky.com

Ak radi sledujete tímy a športovcov, ako dávajú góly, získavajú body a bojujú o sekundy, tak eVysledky.com je pravdepodobne stránka pre vás. Práve pestrý svet športu prinášame našim užívateľom už niekoľko rokov. V uplynulých mesiacoch sa služby eVysledky.com rapídne zlepšili a dnes u nás nájdete aj dva nové športy, v ktorých góly nepadajú.

4.7.2014

 

S našou mobilnou aplikáciou môžete byť pri všetkých dueloch MS!

Ak ste fanúšik futbalu, tak posledných niekoľko týždňov muselo byť pre vás neznesiteľných. Nekonečné čakanie na najväčší športový sviatok sa končí! 20. svetový šampionát začína už tento týždeň. Je to ten správny dôvod na stiahnutie našej mobilnej aplikácie, ktorá vás udrží v kontakte s futbalovým sviatkom v Brazílii, kdekoľvek sa pohnete?

11.6.2014

 

Ďalšia z veľkých líg s komentárom: Bundesliga prichádza live už tento víkend

Máte radi Bundesligu, súťaž, ktorá je považovaná za jednu zo štvorice najlepších v Európe? Ak áno, tak máme pre vás dobrú správu: už od tohto víkendu vám na eVysledky.com pri všetkých dueloch Bundesligy prinesieme live komentár.

24.1.2014

 

Registrujte sa a nastavte si vaše obľúbené ligy!

Vaše priania sa stávajú realitou. Výsledky z vašich obľúbených líg môžete odteraz vidieť hore v prehľade výsledkov a takisto si môžete zoradiť zápasy podľa času začiatku. Začnite objavovať nové možnosti s vďaka registrácii na eVysledky.com.

14.3.2013

 

Live Centre už aj v basketbale

Od novej sezóny vám eVysledky.com prinášajú detailné štatistiky všetkých zápasov NBA. Okrem toho sme pre vás rozšírili pokrytie súťaží v iných športoch.

29.11.2012

 

Objavte zákulisie eVysledky.com

Za posledný rok pribudlo do rodiny športov na eVysledky.com 10 nových odvetví a stovky súťaží z celého sveta. Rozšírili sme športové štatistiky a zrýchlili live score službu. Pýtate sa, ako to celé robíme? Čítajte ďalej a my vám to radi povieme.

27.9.2012

 

Olympijské hry na eVysledky.com

Na eVysledky.com vám prinášame výsledky z 9 olympijských športov a vďaka funkcii “Moje zápasy” ich môžete sledovať všetky na jedinej stránke.

3.8.2012

 

Tenisový zápas fiftín po fiftíne

Wimbledon je tenisový sviatok. Preto sme pre vás pripravili novinku, s ktorou si turnaj užijete ešte viac. V detailoch zápasov nájdete históriu hier a fiftínov v poradí, ako nasledovali a ako ich aktéri zápasov získavali.

28.6.2012

 

H2H: Vzájomné zápasy a porovnanie posledných výsledkov

Dostali sme od vás veľa podnetov, že by ste na našich stránkach chceli vidieť históriu vzájomných zápasov… a my sme vaše priania splnili! V novej záložke H2H v detailoch zápasov nájdete históriu vzájomných zápasov obidvoch súperov a takisto ich posledné výsledky.

24.2.2012

 

Tabuľky a pavúky vždy po ruke

eVysledky.com možno navštevujete len kvôli aktuálnym športovým výsledkom. My vám ale takisto ponúkame detailné tabuľky z viac ako 500 športových podujatí, ktoré sú aktualizované takmer ihneď po skončení zápasu.

8.2.2012

 

Sledujte len zápasy, ktoré vás zaujímajú

Nebaví vás večne skrolovať? Chceli by ste sledovať všetky zápasy, na ktoré si vsadíte, prehľadne na jednej stránke? Ak ešte nepoznáte funkciu Moje zápasy, je načase sa s ňou zoznámiť.

5.1.2012