Blog eVysledky.com

Ďalšia z veľkých líg s komentárom: Bundesliga prichádza live už tento víkend

Máte radi Bundesligu, súťaž, ktorá je považovaná za jednu zo štvorice najlepších v Európe? Ak áno, tak máme pre vás dobrú správu: už od tohto víkendu vám na eVysledky.com pri všetkých dueloch Bundesligy prinesieme live komentár.

24.1.2014

 

Registrujte sa a nastavte si vaše obľúbené ligy!

Vaše priania sa stávajú realitou. Výsledky z vašich obľúbených líg môžete odteraz vidieť hore v prehľade výsledkov a takisto si môžete zoradiť zápasy podľa času začiatku. Začnite objavovať nové možnosti s vďaka registrácii na eVysledky.com.

14.3.2013

 

Live Centre už aj v basketbale

Od novej sezóny vám eVysledky.com prinášajú detailné štatistiky všetkých zápasov NBA. Okrem toho sme pre vás rozšírili pokrytie súťaží v iných športoch.

29.11.2012

 

Objavte zákulisie eVysledky.com

Za posledný rok pribudlo do rodiny športov na eVysledky.com 10 nových odvetví a stovky súťaží z celého sveta. Rozšírili sme športové štatistiky a zrýchlili live score službu. Pýtate sa, ako to celé robíme? Čítajte ďalej a my vám to radi povieme.

27.9.2012

 

Olympijské hry na eVysledky.com

Na eVysledky.com vám prinášame výsledky z 9 olympijských športov a vďaka funkcii “Moje zápasy” ich môžete sledovať všetky na jedinej stránke.

3.8.2012

 

Tenisový zápas fiftín po fiftíne

Wimbledon je tenisový sviatok. Preto sme pre vás pripravili novinku, s ktorou si turnaj užijete ešte viac. V detailoch zápasov nájdete históriu hier a fiftínov v poradí, ako nasledovali a ako ich aktéri zápasov získavali.

28.6.2012

 

H2H: Vzájomné zápasy a porovnanie posledných výsledkov

Dostali sme od vás veľa podnetov, že by ste na našich stránkach chceli vidieť históriu vzájomných zápasov… a my sme vaše priania splnili! V novej záložke H2H v detailoch zápasov nájdete históriu vzájomných zápasov obidvoch súperov a takisto ich posledné výsledky.

24.2.2012

 

Tabuľky a pavúky vždy po ruke

eVysledky.com možno navštevujete len kvôli aktuálnym športovým výsledkom. My vám ale takisto ponúkame detailné tabuľky z viac ako 500 športových podujatí, ktoré sú aktualizované takmer ihneď po skončení zápasu.

8.2.2012

 

Sledujte len zápasy, ktoré vás zaujímajú

Nebaví vás večne skrolovať? Chceli by ste sledovať všetky zápasy, na ktoré si vsadíte, prehľadne na jednej stránke? Ak ešte nepoznáte funkciu Moje zápasy, je načase sa s ňou zoznámiť.

5.1.2012