Blog eVysledky.com

Na eVysledky.com vám prinášame výsledky z 9 olympijských športov a vďaka funkcii “Moje zápasy” ich môžete sledovať všetky na jedinej stránke.
Nové sporty v našej ponuke

Na jar sme rozširili ponuku športov o kriket, šípky, snooker, box, plážový volejbal, badminton a vodné polo. Všetky tieto športy nájdete v sekcii “OSTATNÉ” v hlavnom menu. Spolu so sedmičkou nových pokrývame už 21 športov. Tam ale naše úsilie nekončí. V najbližšom čase by sa do ponuky mali zaradiť golf, pozemný hokej, stolný tenis a plážový futbal.

Rýchle LIVEscore z 9 olympijských športov

Na eVysledky.com nájdete 9 olympijských športov, v ktorých sa v Londýne bojuje o medaily. Napriek tomu, že neponúkame výsledky z atletiky, snažíme sa vám prinášať výsledky loptových hier tak rýchlo, ako to len ide. Určite sa vám hodí funkcia zobrazovania reálneho času v basketbalových zápasoch, alebo detailný prehľad setov fiftín po fiftíne v tenisovom turnaji.

Vytvorte si vlastný olympijský program

Každý deň si jednoduchým odkliuknutím môžete zvoliť zápasy, ktoré vás zaujímajú a sledovať ich všetky na jednej stránke pod záložkou “Moje zápasy”. Najväčšou výhodou je možnosť pridania si zápasov naprieč celému spektru športov na eVysledky.com. Viac v obrázku nižšie.

Veľké športové podujatia ako olympijské hry alebo majstrovstvá sveta vám v budúcnosti ponúkneme na osobitnej stránke. Všetky zápasy a výsledky nájdete na jedinom mieste.

tím eVysledky.com

3.8.2012

Návrat na zoznam článkov