Blog eVysledky.com

Wimbledon je tenisový sviatok. Preto sme pre vás pripravili novinku, s ktorou si turnaj užijete ešte viac. V detailoch zápasov nájdete históriu hier a fiftínov v poradí, ako nasledovali a ako ich aktéri zápasov získavali.Unikátne informácie pre fanúšikov tenisu

Záložku “Priebeh zápasu” nájdete v detailoch zápasov všetkých turnajov kategórie ATP a WTA (iba hlavné turnaja, nie kvalifikácie). Od januára vám ponúkame prehľad hier, ako v jednotlivých zápasoch nasledovali a prinášame aj informácie o stratených podaniach. Tieto funkcie sme teraz obohatili o prehľad fiftínov. Vďaka tomu môžete vidieť, kde sa zápas rozhodol a tieto informácie použiť pri stávkach na ďalšie zápasy.

Tenisové zápasy a štatistiky pre vás

V poslednom roku sme rádovo rozšírili ponuku tenisových zápasov a takisto zrýchlili výsledky. Všetky hlavné turnaje ponúkame s funkciou fiftín po fiftíne a nájdete u nás aj výsledky z turnajov ITF. Pridali sme takisto fotky hráčov, H2H štatistiky, dĺžku trvania setov a zápasov a video zostrihy z vybraných duelov. Pripravujeme tiež profily hráčov a ATP a WTA rebríčky. Užite si tenis ešte viac s eVysledky.com!

Váš tím eVysledky.com

28.6.2012

Návrat na zoznam článkov