Futbal »Anglicko » FA Cup » 2016/2017

Loading ...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ANGLICKO: FA Cup¬ZEE÷lYQtaqPQ¬ZB÷198¬ZY÷Anglicko¬ZC÷80Ujbl7d¬ZD÷p¬ZE÷8xScsPC7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_lYQtaqPQ¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/anglicko/fa-cup/¬ZX÷00Anglicko 008glicko0150000000153000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬~AA÷YRsV3Gak¬AD÷1480860000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Bolton¬ER÷1. kolo¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480860198¬BX÷¬WM÷BOL¬AE÷Bolton¬WU÷bolton¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd¬WV÷sheffield-utd¬AH÷0¬BB÷0¬AL÷{"1":[{"BN":"Nova Sport 2","BU":"http:\/\/tvprogram.nova.cz"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OWMrxz1L.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/293\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OWMrxz1L.png?bookmaker","IO":105,"BN":"Nik\u00e9","BI":293}]}¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bVxZcQ5P¬AD÷1480860000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Bristol Rovers¬ER÷1. kolo¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480860329¬BX÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Rovers¬WU÷bristol-rovers¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barrow¬WV÷barrow¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷Ysl9wE94¬AD÷1480860000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Cambridge Utd¬ER÷1. kolo¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480860258¬BX÷¬WN÷COV¬AF÷Coventry¬WV÷coventry¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷CAM¬AE÷Cambridge Utd¬WU÷cambridge-utd¬AG÷0¬BA÷0¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷KK3Rvoam¬AD÷1480860000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Eastleigh¬ER÷1. kolo¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480860072¬BX÷¬WM÷EAS¬AE÷Eastleigh¬WU÷eastleigh¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷HAL¬AF÷Halifax¬WV÷halifax¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷GA1b9xxS¬AD÷1480860000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Millwall¬ER÷1. kolo¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480860105¬BX÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall¬WU÷millwall¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BRA¬AF÷Braintree¬WV÷braintree¬AH÷0¬BB÷0¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷tU4NuRqs¬AD÷1480860000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Notts County¬ER÷1. kolo¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480860101¬BX÷¬WM÷NOT¬AE÷Notts County¬WU÷notts-county¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷PET¬AF÷Peterborough¬WV÷peterborough¬AH÷1¬BB÷1¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷WQe57R2t¬AD÷1480860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Stourbridge¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Northampton¬WV÷northampton¬WM÷STO¬AE÷Stourbridge¬WU÷stourbridge¬AM÷Event will be played on 13.12. 20:45. 1. zápas. Opakovanie v prípade remízy. ¬AN÷n¬~AA÷6utw2fU1¬AD÷1480860000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷12¬CX÷Woking¬ER÷1. kolo¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480860057¬BX÷¬WM÷WOK¬AE÷Woking¬WU÷woking¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷ACC¬AF÷Accrington¬WV÷accrington¬AH÷0¬BB÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OWMrxz1L.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/293\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OWMrxz1L.png?bookmaker","IO":105,"BN":"Nik\u00e9","BI":293}]}¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷SlsZ2zFe¬AD÷1480863600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Vale¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Port Vale¬WU÷port-vale¬WN÷HAR¬AF÷Hartlepool¬WV÷hartlepool¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷rcPLQw72¬AD÷1480967100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lincoln City¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Lincoln City¬WU÷lincoln-city¬WN÷OLD¬AF÷Oldham¬WV÷oldham¬AL÷{"1":[{"BN":"Nova Sport 1","BU":"http:\/\/tvprogram.nova.cz"}],"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OWMrxz1L.png?bookmaker","IO":63,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷1. zápas. Opakovanie v prípade remízy.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8nuM5b17¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fleetwood¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLE¬AE÷Fleetwood¬WU÷fleetwood¬WN÷SHR¬AF÷Shrewsbury¬WV÷shrewsbury¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷EqS7T1gE¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milton Keynes¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milton Keynes¬WU÷milton-keynes¬WN÷CHA¬AF÷Charlton¬WV÷charlton¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷nwvQ4IGD¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newport¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth¬WV÷plymouth¬WM÷NEW¬AE÷Newport¬WU÷newport¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷r9ec2VgM¬AD÷1481053500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oxford Utd¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OXF¬AE÷Oxford Utd¬WU÷oxford-utd¬WN÷MAC¬AF÷Macclesfield¬WV÷macclesfield¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 0-0.¬AN÷n¬~~
1
1480860597
167
14
FA Cup, Anglický pohár - rozlosovanie. Pozrite si program zápasov súťaže FA Cup, Anglický pohár. Dnešné zápasy, tie najbližšie a program duelov celej súťaže u nás. Na eVysledky.com nájdete pre súťaž FA Cup, Anglický pohár rozlosovanie, live výsledky, konečné výsledky, štatistiky vzájomných stretnutí, FA Cup, Anglický pohár tabuľku a porovnanie kurzov. Okrem FA Cup, Anglický pohár môžete na eVysledky.com sledovať cez 5000 súťaží z 30+ športov z celého sveta.