Futbal »Argentína » Primera División » 2015

Primera División
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera División¬ZB÷22¬ZC÷GSAWBSyL¬ZD÷p¬ZE÷63tRNWW5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentína...009entína00000108000Primera Divi016visión¬~AA÷rq2Vzzp2¬AD÷1432502400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷belgrano¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷xQXodpGA¬AD÷1432502100¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Juniors¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬AS÷2¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬WV÷aldosivi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷WQkKwx0q¬AD÷1432494000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷r3YscQ04¬AD÷1432490400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432516356|¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Kl1LuPVT¬AD÷1432423800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432440613|¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬WV÷estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷AHlOxdFk¬AD÷1432422900¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷San Lorenzo¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432440574|¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷8ptVaSGo¬AD÷1432420200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jTyje4VG¬AD÷1432415400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432427085|¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷xQBGt5GN¬AD÷1432413600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432440497|¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬AS÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷nyuZbnWi¬AD÷1432411800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432426891|¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷pltEaJM2¬AD÷1432404000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AS÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷fshmyqvo¬AD÷1432339800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Temperley¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷HUR¬AF÷Atl. Huracan¬WV÷atl-huracan¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷bZCCso1H¬AD÷1432335600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432422222|¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷4h3RyGUe¬AD÷1432328400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷13. kolo¬AX÷1¬AV÷1432362042|¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Ua88rRoB¬AD÷1431389400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷12. kolo¬AX÷1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷2¬AJ÷2¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1432886588
194
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera División¬ZB÷22¬ZC÷GSAWBSyL¬ZD÷p¬ZE÷63tRNWW5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentína...009entína00000108000Primera Divi016visión¬~AA÷ltwVeyMR¬AD÷1432944600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Quilmes¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬OA÷team¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬OB÷team¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/411\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-44fimx8e.png?bookmaker","IO":105,"BN":"Tipsport SK"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SWc4AzyL¬AD÷1433008800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬OA÷team¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jkPdieUr¬AD÷1433016600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬OA÷team¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷W4rQdH6L¬AD÷1433020200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷belgrano¬OA÷team¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷I1GDmDT7¬AD÷1433027700¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬OA÷team¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pCO0jFqk¬AD÷1433028600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬OA÷team¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hEqMcciF¬AD÷1433028600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬OA÷team¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vBH9lgE1¬AD÷1433098800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬OA÷team¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷x6mv4YDl¬AD÷1433098800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬OA÷team¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6H9eCd68¬AD÷1433106900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬OA÷team¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bFlz5Ebr¬AD÷1433111400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dnS4kZbe¬AD÷1433118600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬OA÷team¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bipIbwx9¬AD÷1433185200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬OA÷team¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tz289fjR¬AD÷1433203800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Huracan¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷HUR¬AE÷Atl. Huracan¬WU÷atl-huracan¬OA÷team¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷p88aBGLE¬AD÷1433203800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷14. kolo¬AX÷0¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬OA÷team¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷y¬~
1
1432886588
255
Nápoveda: Ste na stránke Primera División 2015 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Primera División 2015 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Primera División 2015 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky Primera División 2015 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Primera División 2015 sú aktualizované automaticky.
Ďalšie zápasy: 30.05. Quilmes - San Lorenzo, Nueva Chicago - Temperley, Sarmiento Junin - Argentinos Jrs, Belgrano - Gimnasia L.P., 31.05. Independiente - Tigre, Newells Old Boys - Banfield, Union Santa Fe - Godoy Cruz, Aldosivi - Racing Club, San Martin S.J. - Defensa y Justicia, River Plate - Rosario, 01.06. Estudiantes - Colon, Velez Sarsfield - Boca Juniors