Futbal »Argentína » Primera División » 2015

Primera División
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera División¬ZB÷22¬ZC÷GSAWBSyL¬ZD÷p¬ZE÷63tRNWW5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentína...009entína00000108000Primera Divi016visión¬~AA÷bNbxmRK6¬AD÷1429984800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷7. kolo¬AX÷1¬AV÷1429997788|¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬WV÷aldosivi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷rsgbBMKL¬AD÷1429659000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429671447|¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷6Nv96XYg¬AD÷1429650000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429662571|¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷RAF¬AF÷Atl. Rafaela¬WV÷atl-rafaela¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷xUNcDrj9¬AD÷1429575000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Quilmes¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429586690|¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬AS÷2¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷EVWt3bS1¬AD÷1429489800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429500076|¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷team¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷Y9t18g4s¬AD÷1429479000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429493917|¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷zuYx4vDe¬AD÷1429478100¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429493892|¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷vDvU50rq¬AD÷1429474200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429490670|¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷2oQORs52¬AD÷1429466400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429538380|¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷r7OgEOz3¬AD÷1429401600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429420767|¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷MXi2AtzS¬AD÷1429399800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429469734|¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷hGrY4Kck¬AD÷1429398900¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429420718|¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷SWu57DJm¬AD÷1429392600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429408644|¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷TEM¬AF÷Temperley¬WV÷temperley¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷txPSQ1K8¬AD÷1429391400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Huracan¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429408630|¬WM÷HUR¬AE÷Atl. Huracan¬WU÷atl-huracan¬AS÷2¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷TIG¬AF÷Tigre¬WV÷tigre¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷GKM1C25F¬AD÷1429384200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429400922|¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷O0EXPLZE¬AD÷1429315800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷10. kolo¬AX÷1¬AV÷1429327219|¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1430076262
150
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTÍNA: Primera División¬ZB÷22¬ZC÷GSAWBSyL¬ZD÷p¬ZE÷63tRNWW5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_naYhNOaA¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/argentina/primera-division/¬ZX÷00Argentína...009entína00000108000Primera Divi016visión¬~AA÷n1n4G82I¬AD÷1430438700¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬OA÷team¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷AFyQ2kYI¬AD÷1430589600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WN÷EST¬AF÷Estudiantes¬WV÷estudiantes¬OB÷team¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷dCgiJAIa¬AD÷1430596800¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬OA÷team¬WN÷ALD¬AF÷Aldosivi¬WV÷aldosivi¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UPiaHlmC¬AD÷1430597700¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newells Old Boys¬WV÷newells-old-boys¬OB÷team¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷jZheIUX5¬AD÷1430601000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬OA÷team¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Mg1vMCYt¬AD÷1430608500¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬OA÷team¬WN÷LAN¬AF÷Lanus¬WV÷lanus¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷CKF8RYAJ¬AD÷1430609400¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬OA÷team¬WN÷HUR¬AF÷Atl. Huracan¬WV÷atl-huracan¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷2kYH4B36¬AD÷1430683200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬OA÷team¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷r9kmKj3g¬AD÷1430683200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Independiente¬WV÷independiente¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷0p0rLWmm¬AD÷1430683200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬OB÷team¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷jBECQhQP¬AD÷1430683200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬OA÷team¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷veZkvCfP¬AD÷1430683200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬OA÷team¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷belgrano¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Qio8FSHO¬AD÷1430766000¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬OA÷team¬WN÷QUI¬AF÷Quilmes¬WV÷quilmes¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ObZD5il0¬AD÷1430769600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬OA÷team¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷dCXL3VIC¬AD÷1430769600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷11. kolo¬AX÷0¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬OA÷team¬WN÷MAR¬AF÷San Martin S.J.¬WV÷san-martin-s-j¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1430076262
300
Nápoveda: Ste na stránke Primera División 2015 výsledky v sekcii Futbal / Argentína. Primera División 2015 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Primera División 2015 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky Primera División 2015 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Primera División 2015 sú aktualizované automaticky.
Ďalšie zápasy: 01.05. Godoy Cruz - Sarmiento Junin, 02.05. Olimpo - Estudiantes, Argentinos Jrs - Aldosivi, Gimnasia L.P. - Newells Old Boys, San Lorenzo - Velez Sarsfield, 03.05. Racing Club - Lanus, Rosario - Atl. Huracan, Atl. Rafaela - Defensa y Justicia, Banfield - Independiente, Boca Juniors - River Plate, Tigre - Nueva Chicago, Union Santa Fe - Belgrano