Futbal »Sudán » Premier League » 2017

results
1
1485285101
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUDÁN: Premier League¬ZEE÷C8GbNR5e¬ZB÷178¬ZY÷Sudán¬ZC÷nLlHU7wt¬ZD÷s¬ZE÷fwWBWyop¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷178_C8GbNR5e¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/sudan/premier-league/¬ZX÷00Sudán 005......0000000000153000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬~AA÷Eutagpx8¬AD÷1485262800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hay al-Arab¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KHA¬AF÷Khartoum¬WV÷khartoum¬WM÷ALA¬AE÷Hay al-Arab¬WU÷hay-al-arab¬AN÷n¬~AA÷SOsie67e¬AD÷1485262800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hay Al Wadi¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hay Al Wadi¬WU÷hay-al-wadi¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi¬WV÷ahli-shendi¬AN÷n¬~AA÷zksefQM1¬AD÷1485266400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Merreikh El-Fasher¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Merreikh El-Fasher¬WU÷merreikh-el-fasher¬WN÷MAD¬AF÷Madani¬WV÷madani¬AN÷n¬~AA÷WGAq1deE¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahli Khartoum¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KHA¬AE÷Ahli Khartoum¬WU÷ahli-khartoum¬WN÷RAB¬AF÷Rabita Kosti¬WV÷rabita-kosti¬AN÷n¬~AA÷ID6u2xt8¬AD÷1485277200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atbara¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATB¬AE÷Atbara¬WU÷atbara¬WN÷KAD¬AF÷Kadougli¬WV÷kadougli¬AN÷n¬~AA÷QwAm0GAK¬AD÷1485349200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Merreikh Club Nyala¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TRI¬AF÷Triea Albiga¬WV÷triea-albiga¬WM÷NYA¬AE÷Al Merreikh Club Nyala¬WU÷merikh-nyala¬AN÷n¬~AA÷Yy7FvI1Q¬AD÷1485352800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Shorta¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALS¬AE÷Al Shorta¬WU÷al-shorta¬WN÷MER¬AF÷Al-Merreikh¬WV÷al-merreikh¬AN÷n¬~AA÷4U8iazQQ¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Hilal¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal¬WU÷al-hilal¬WN÷MEK¬AF÷Merikh Kosti¬WV÷merikh-kosti¬AN÷n¬~AA÷pOjKffYs¬AD÷1485363600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El-Ahli Atbara¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELA¬AE÷El-Ahli Atbara¬WU÷el-ahli-atbara¬WN÷HIL¬AF÷Hilal Obied¬WV÷hilal-obied¬AN÷n¬~AA÷IykShY2f¬AD÷1485709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ahli Khartoum¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KHA¬AE÷Ahli Khartoum¬WU÷ahli-khartoum¬WN÷MEK¬AF÷Merikh Kosti¬WV÷merikh-kosti¬AN÷n¬~AA÷bocziCX6¬AD÷1485709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Shorta¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALS¬AE÷Al Shorta¬WU÷al-shorta¬WN÷KHA¬AF÷Khartoum¬WV÷khartoum¬AN÷n¬~AA÷OEkOgEml¬AD÷1485709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atbara¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATB¬AE÷Atbara¬WU÷atbara¬WN÷HIL¬AF÷Hilal Obied¬WV÷hilal-obied¬AN÷n¬~AA÷GM7VihI0¬AD÷1485709200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hay Al Wadi¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAY¬AE÷Hay Al Wadi¬WU÷hay-al-wadi¬WN÷TRI¬AF÷Triea Albiga¬WV÷triea-albiga¬AN÷n¬~AA÷xxdvjWnD¬AD÷1485795600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al-Hilal¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIL¬AE÷Al-Hilal¬WU÷al-hilal¬WN÷RAB¬AF÷Rabita Kosti¬WV÷rabita-kosti¬AN÷n¬~AA÷8UcszxAs¬AD÷1485795600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Al Merreikh Club Nyala¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYA¬AE÷Al Merreikh Club Nyala¬WU÷merikh-nyala¬WN÷SHE¬AF÷Ahli Shendi¬WV÷ahli-shendi¬AN÷n¬~AA÷2HCkcmft¬AD÷1485795600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El-Ahli Atbara¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELA¬AE÷El-Ahli Atbara¬WU÷el-ahli-atbara¬WN÷KAD¬AF÷Kadougli¬WV÷kadougli¬AN÷n¬~AA÷QikMEFPD¬AD÷1485795600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hay al-Arab¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Hay al-Arab¬WU÷hay-al-arab¬WN÷MER¬AF÷Al-Merreikh¬WV÷al-merreikh¬AN÷n¬~~
1
1485285101
153
Nápoveda: Ste na stránke Sudánska Premier League výsledky v sekcii Futbal / Sudán. Sudánska Premier League livescore, konečné aj priebežné výsledky, Sudánska Premier League tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky Sudánska Premier League výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Sudánska Premier League sú aktualizované automaticky.