Online tipovanie

Prečo tipovať cez internet?

 • Tipovanie na internete u nami odporučených stávkových kancelárií je bezpečné pre váš vklad. Jedná sa o veľké a etablované spoločnosti pôsobiace v krajinách EU. O ich kontrolu sa stará niekoľko organizácií (napr. v Anglicku Gambling Commission alebo na Malte organizácia MGA).
 • Stávkovať môžete z pohodlia vášho domova. Nie ste limitovaný otváracími hodinami klasických kamenných stávkových spoločností.
 • Prevod vkladu a samotné uzavretie stávky podľa vášho výberu je otázkou niekoľkých sekúnd.
 • Môžete sledovať live prenosy z vašich obľúbených športov a využiť zároveň tipovanie live.
Ak ste starší ako 18 rokov a nič vám nebráni v online tipovaní, môžete využiť jednotku medzi internetovými stávkovými spoločnosťami – stávkovú spoločnosť bet365. Táto spoločnosť vám ponúka najširšiu ponuku športových stávok. Stránky bet365 sú kompletne v slovenčine a k dispozícií je vám aj slovenská zákaznícka linka.

Zaregistrujte sa u bet365 ešte dnes a užívajte si výhody. »

Ako na to?

Nižšie sú základné kroky, ktoré sú dôležité pre začínajúceho tipéra. Pre príklad registrácie a uskutočnenia vkladu sme vybrali renomovaného bookmakera bet365. Spoločnosť sa stala jednou z najväčších a najdôveryhodnejších stávkových spoločností na svete a na základe dlhoročných skúseností ju odporúčame. S bet365 sa naozaj nemusíte báť o vaše peniaze. Vklad je vám vždy k dispozícii na vašom účte u bet365.

1. krok - Registrácia - Ukáž viac informácií    

2. krok - Uskutočnenie vkladu - Ukáž viac informácií    

3. krok - Uzatvorenie stávky - Ukáž viac informácií    

Ako získať bonus?

Stávková kancelária bet365 ponúka novým hráčom 100% vstupný bonus až do výšky 50€. Pri vklade v hodnote 50€ tak dostanete od bet365 zadarmo čiastku v tej istej výške, teda 50€ a budete mať na tipovanie k dispozícii až 100€. Maximálny bonus je 50€. Zároveň platí len pre prvý vklad na účet.

Otvorte si účet na bet365 ešte dnes a získajte váš bonus 50€! »

Pre získanie bonusu je potrebné:

 • Uskutočniť vklad na účet vybranou platobnou metódou (viď 2. krok).
 • V pravom hornom rohu úvodnej stránky bet365 kliknúť na „Služby – Pre členov“. Zobrazí sa vám nové okno a v ňom vyberte záložku „Bonusy“ a následne menšiu záložku „Zadajte bonusový kód“. Do prázdneho políčka vyplňte kód, ktorý ste po registrácii obdržali na váš email.
 • Po zadaní kódu sa vám bonus obratom pripíše k zostatku vášho účtu a môžete sa pustiť do tipovania.

Dôležité – bonus spolu s vkladom je potrebné vsadiť na športových stávkach aspoň trikrát s minimálnym kurzom 1,5. Až následne budete môcť uskutočniť výber z vášho účtu.

Viac informácií o bonusovej ponuke vrátane kompletných podmienok tejto ponuky nájdete priamo na stránkach bet365.

Ako uskutočniť výber z účtu?

Pre uskutočnenie výberu z účtu na bet365 kliknite v pravom hornom rohu na „Služby – Výber“.

 • Otvorí sa vám nové okno, kde vyplníte všetky požadované údaje.
 • Výber sa vždy realizuje prednostne tou metódou, ktorou ste prostriedky vkladali na váš účet u bet365.
 • Ak sa výber nedá zrealizovať danou metódou, je spravidla uskutočnený bankovým prevodom.
 • Minimálny výber je 5€ alebo ekvivalent tejto čiastky v inej mene.

* DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE – eVysledky.com ponúkajú prístup k bet365 live stream službe, ktorá pokrýva viac ako 100 000 športových prenosov ročne. Avšak berte prosím do úvahy, že vysielacie práva na konkrétne zápasy prináležia právnickým alebo fyzickým osobám v tej ktorej krajine a preto záleží na mieste, kde sa nachádzate. Z tohto dôvodu vám niektoré priame prenosy nemusia byť k dispozícii. Predtým ako sa zaregistrujete na bet365 a uskutočníte prvý vklad na váš účet, overte si prosím na stránke bet365 dostupnosť live stream služby pre konkrétne súťaže pre vašu krajinu pobytu. Kontaktné informácie na bet365 nájdete tu. Kliknite v pravom hornom rohu na „Služby“ a následne na možnosť „Kontaktujte nás“.

NÁPOVEDA: Športové stávky online na eVysledky.com prinášajú užitočné informácie o športovom stávkovaní na internete. Prečo stávkovať na webe, ako začať, odporúčané stránky, spôsoby platby, ako získať bonus a pod. Stávkovanie online je s nami odporúčanými spoločnosťami bezpečné! Navštívte stránky nami overených spoločností, získajte najlepšie kurzy a stavte si online na futbal, basketbal, tenis, bejzbal a na mnohé iné športy. Sledujte futbalové zápasy LIVE zadarmo na stránkach bookmakerov a užívajte si aj iné bonusové služby.