Začnite stávkovať online: Postup krok za krokom

Bojíte sa stávkovať na internete? Nie je dôvod obávať sa. Naša online príručka stávkovania vám ukáže aké rýchle a bezpečné to je.
Ak máte viac ako 18 rokov, ste spôsobilý na stávkovanie.
Bezpečnosť

Overená stávková kancelária s ktorou sú vaše peniaze v bezpečí.

Komfort

Stávkovať môžete kedykoľvek a kdekoľvek ste.

Rýchlosť

Zaberie to iba pár sekúnd dobiť si konto a podať stávku.

LIVE videá a stávkovanie

Ako užívateľ stávkovej kancelárie môžete sledovať naživo tísíce videí zápasov zadarmo a stáviť na ne.

Najväčšia stávková ponuka

Vo svete online stávkovania, bet365 je synonymum kvality. Táto osvedčená stávková kancelária ponúka najširšie spektrum športových podujatí, z ktorých mnohé môžete sledovať v priamom prenose. S viac ako 22 miliónov registrovaných zákazníkov, je bet365 všeobecne považovaná za veľmi spoľahlivú a dôveryhodnú stávkovú kanceláriu.

1
Krok 1

Zaregistrujte sa

Registrácia je veľmi jednoduchá a nezaberie vám viac ako 5 minút. Potrebujete pomoc? Kliknite nižšie pre príručku krok za krokom.

+ Ukázať viac Skryť detaily
 1. Chodte bet365 webstránku a kliknite na "Pridať sa teraz" link v pravom hornom rohu.
 2. Potom vyskočí nové okno. Vyplňte osobné údaje - väčšina polí sú iba vaše osobné údaje, plus bet365 chce od vás vybrať si štvor-miestne bezpečnostné číslo, ktoré urobí váš účet bezpečnejší.
 3. Sú všetky položky na registračnej stránke zaškrtnuté? Výborne. Potvrdte, že ste starší ako 18 rokov a kliknite na "Pridať sa teraz" tlačidlo.
 4. To je ono! Okamžite by ste mali dostať potvrdzujúci email, že vaša registrácia bola úspešná.
2
Krok 2

Vkladanie peňazí na váš stávkový účet

Už ste niekedy zaplatili on-line v e-shope? Vkladanie peňazí na Váš bet365 účet je rovnako jednoduché.

+ Ukázať viac Skryť detialy

Akonáhle je registračný proces dokončený, bet365 vás automaticky prihlási a budete vyzvaný vložiť peniaze na váš účet. Nemusíte peniaze vložiť okamžite - môžete to urobiť kedykoľvek budete chcieť. Ale nemôžete začať stávkovať bez prvého vkladu, takže tu nie je dôvod odkladať to.

Pri Vklade vám menu ponúkne niekoľko spôsobov ako vložiť peniaze na váš účet. Tri najpoužívanejšie metódy sú popísané nižšie.

Dôležité: Váš bonus za vklad, však záleží od výšky vkladanej sumy. Viac o 100% bonuse zistíte v kroku 3. Ak chcete dostať najviac ako je možné, vložte 50€ - a bet365 vám dá ďalších 50€ na vaše stávky.


Vklad kreditnou/debetnou platobnou kartou
+

Ak máte kreditnú alebo debetnú kartu môžete nimi zaplatiť online, toto je pravdepodobne najlepšia možnosť vkladu aby boli peniaze na váš bet365 účet pripísané okamžite.

 1. Vyberte si svoju menu na stávkovanie.
 2. Vyplňte všetky požadované detaily (všetky ich nájdete na vašej karte).
 3. Zadajte vkladanú čiastku (minimum je 5€ a maximum 20,000€ pre túto metódu)
 4. Nastavte vkladové limity. Ak ste si istý, že máte stávkovanie pod kontrolou, vyberte "Neobmedzený".
 5. Kliknite na "Vložiť". Okamžite po dokončení, budú peniaze pripísané na váš účet.
Vklad cez Skrill
+

Skrill je digitálne penaženka prostredníctvom ktorej môžete vložiť peniaze na váš účet, a tiež ich vybrať.

 1. Ak ešte nemáte svoj Skrill účet registrujte sa tu.
 2. S existujúcim Skrill účtom vyberte vašu menu, zadajte Skrill email a vložte čiastku (minimum je 5€ a maximum 25,000€ pre túto metódu).
 3. Nastavte vkladové limity. Ak ste si istý, že máte stávkovanie pod kontrolou, vyberte "Neobmedzený".
 4. Kliknite na "Vložiť". Budete presmerovaný na stránku Skrill.
 5. Prihláste sa s emailom a heslom.
 6. Ak je váš zostatok dostatočne vysoký, potvrďte svoj vklad, a počas niekoľkých sekúnd, bude čiastka pripísaná na váš bet365 účet.
Vklad bankovým prevodom
+

Vklad bankovým prevodom je najpomalší z týchto spôsobov platby, a taktiež to nie je odporúčaný spôsob.

Avšak, ak zvolíte túto metódu, nezabudnite zadať svoje jedinečné 13 miestne číslo virtuálneho účtu ako referenčné číslo pri platbe - potom budú vaše finančné prostriedky pripísané úspešne.

3
Krok 3

Získajte váš bonus 50€

Uzatváranie stávok, bez rizika - kto by sa povedal nie takejto ponuke? Bet365 má bonus až do výšky 50€ pre svojich nových zákazníkov!

+ Ukázať viac Skryť detaily

Ako už bolo spomenuté predtým, musíte vykonať aspoň jeden vklad aby ste mali nárok na bonus. Ak chcete získať čo najviac z tejto ponuky, vložte 50€ na svoj účet, a bet365 pripíše na účet rovnakú čiastku na stávky zadarmo. Môžete vložiť menšiu čiastku a taktiež získate bonus (ak váš prvý vklad je 20€, bet365 vás odmení s bonusom vo výške 20€). Maximálny bonus je 50€, ktorý bude pripísaný na váš účet aj v prípade, že prvý vklad bol vyšší.

Ak urobíte viacero vkladov na váš účet, bet365 odmení najvyšší vklad za posledných 7 dní.

Ako spenažiť váš bonus?
 1. Po registrácií vám bet365 zašle email obsahujúci 10 miestny kód končiaci na "NCDBP". Ak ste urobili váš najvyšší vklad, môžete skopírovať tento kód.
 2. Na stránke bet365, kliknite na "Služby" vyberte "Pre členov".
 3. Kliknite na "Ponuky" vložte váš kód do "Kód bonusu" získajte váš bonus.

To je ono! Teraz uvidíte na vašom konte 3 sumy: bonus, peniaze na vybratie a úplna suma. Váš bonus môžete vybrať po splnení podmienok bet365 (ktoré chránia stávkovú kanceláriu pred užívateľmi hľadjúcimi bonusy). Aké sú tie podmienky?

 1. Prestávkujte výšku vášho kvalifikačného vkladu raz.
 2. Musíte uzatvoriť stákvy v hodnote trojnásobku svojho kvalifikačného bonusu.
 3. Iba sólo stávky a kurz 1,5 alebo väčšie a kombinované stávky, kde aspoň jeden výber má kurz 1,5 alebo väčší sa započítavajú požiadavke na obrat.
 4. Pokiaľ neboli splnené požiadavky na obrat do 90 dní od vás získania kódu akékoľvek prostriedky vedené v bonusovom zostatku prepadajú.
4
Krok 4

Stavte vašu prvú stávku

Založený účet? Hotovo. Vložené peniaze? Hotovo. Tak poďte stávkovať!

+ Ukázať viac Skyť detaily

S peniazmi na vašom účte, je to už iba o uzatvorení stávky. Ako na to?

 1. V ľavom menu vyberte šport na ktorý chcete staviť, napr. futbal.
 2. Všetky súťaže budú zobrazené v prostrednom stĺpci. Ich zoznam môže vyzerať mätúco, ale zvyknete si čoskoro. Vyberte si napríklad anglickú Premier League.
 3. Keď kliknete na meno Ligy, všetky aktuálne zápasy a štandartné stávky 1-X-2 kurzy (víťazstvo domácich - remíza - víťazstvo hostí) sa objavia.
 4. Ak hľadáte iné stávky(pod/nad, polčas atď.), kliknite na ďalšie možnosti.
 5. Pridajte vašu stávku na tiket.
 6. Keď je váš tiket hotový kliknite na "Uzavrieť stávku".

To je ono. Veľa šťastia s vašími stávkami!

5
Krok 5

Vyberanie peňazí z vášho účtu

Boli vaše stávky úspešné a chcete vybrať peniaze? Gratulujeme! Peniaze budete mať na vašom účte o pár dní.

+ Ukázať viac Skryť detaily

Vyberanie peňazí z vášho účtu je jednoduché, stávková kancelária zbytočne nenaťahuje proces.

Iba prvá žiadosť o výplatu zaberie viac času. Prečo? Bet365 robí všetko podľa finančných predpisov naozaj, a aby boli v súlade s regulačnými požiadavkami majú svoje zásady "poznaj svojho zákazníka".

Pre potvrdenie vašej totožnosti budú potrebné 2 dokumenty podľa vášho výberu. Nič nezvyčajné, mnoho iných stávkových kancelárií overuje vašu totožnosť rovnako.

Avšak, bet365 robí tento proces tak jednoduchý, ako je to možné. Po prvé, vám to pripomenie po prihlásení nabudúce:

A potom čo kliknete na "Overiť teraz", budú vás navigovať celým procesom. V skratke: budete si musieť vybrať 2 vyžadované dokumetny (vodičský preukaz, pas atď.) alebo iné dokumenty (účet za telefón, bankový výpis atď.) a naskenovať ich do vášho počítača. Keď máte oba dokumenty pripravené, bet365 vám vysvetlí detaily ako ich nahrať.

Potom musíte počkať (zvyčajne 2-3 dni) pokiaľ vám bet365 nedá vedieť, že ste overený zákazník. Keď už ste nebudete musieť tento proces podstúpiť opäť.

Výber peňazí z účtu je veľmi jednoduchý. Bet365 vám umožní vybrať svoje peniaze rovnakým spôsobom ako ste vykonali vklad, napr. Ak boli vložené s použitím kreditnej karty, budú vaše peniaze zaslané na rovnakú kreditnú kartu.

A kedy budete mať svoje peniaze? Záleží na spôsobe platby. Ak vyberáte cez Skrill, zvyčajne to trvá pár hodín. Výber cez kreditnú alebo debetnú kartu zaberie zvyčane 2-3 pracovné dni.


Získajte bonus až do výšky 50€

Bet365 má skvelú ponuku pre nových zákazníkov: 100% bonus až do výšky 50€. Ak vložíte 50€, dajú vám rovnakú čiastku, stakže budete mať 100€ na vaše stávkovanie.

Maximálny bonus je 50€. Tento bonus je iba pre prvý vklad.