Bejzbal »Japonsko » NPB » 2017

results
6
1481422205
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPONSKO: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japonsko¬ZC÷Kd3lkm7l¬ZD÷t¬ZE÷nV75ORij¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/bejzbal/japonsko/npb/¬ZX÷06Japonsko 008ponsko0010000000153000NPB 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷joNkiPpa¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷0dUxfR0t¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷rLJsgoGn¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷dONoh5Vh¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷bmrBb7hP¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷pWvUZNFO¬AD÷1490932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷dOqH7pVu¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬AN÷n¬~AA÷Q3F2lNUH¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷KQE6mspO¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷W0IAn1aU¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷nDGbk3FB¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷UyMgjq05¬AD÷1491019200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷YTvt2taH¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷runT4rFb¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬AN÷n¬~AA÷Q3yY32U4¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷v7ux3MqB¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷4lmP5Oah¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷zFrL64pn¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~
6
1481422205
858
Nápoveda: Ste na stránke NPB 2017 výsledky v sekcii Bejzbal / Japonsko. NPB 2017 livescore, konečné aj priebežné výsledky, NPB 2017 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky NPB 2017 výsledky môžete na eVysledky.com sledovať cez 5000 udalostí z 30+ športov z celého sveta. V hornom menu kliknite na názov športu alebo vľavo na nazov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž. Live výsledky na stránke NPB 2017 sú aktualizované automaticky.