Hokej »Rusko » KHL » 2015/2016

results
4
1438392359
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷RUSKO: KHL¬ZB÷158¬ZC÷CGTMvJJt¬ZD÷t¬ZE÷hANQ0Sfl¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/khl/¬ZX÷01Rusko.......005......00000116000KHL.........003......¬~AA÷zNQQsfQ1¬AD÷1440403200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Petrohrad¬AX÷0¬WM÷PET¬AE÷SKA Petrohrad¬WU÷ska-petrohrad¬OA÷team¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moskva¬WV÷cska-moskva¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷MHVpmk2s¬AD÷1440489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omsk¬AX÷0¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk¬WU÷avangard-omsk¬OA÷team¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬WV÷salavat-ufa¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷SGDC5cI8¬AD÷1440489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barys Astana¬AX÷0¬WM÷BAR¬AE÷Barys Astana¬WU÷barys-astana¬OA÷team¬WN÷MAG¬AF÷Metallurg Magnitogorsk¬WV÷metallurg-magnitogorsk¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷GvVln9Hm¬AD÷1440489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷0¬WM÷DYN¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬OA÷team¬WN÷KAZ¬AF÷Bars Kazaň¬WV÷bars-kazan¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ph8H4HXE¬AD÷1440489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Soči¬AX÷0¬WN÷TOG¬AF÷Lada Togliatti¬WV÷lada-togliatti¬OB÷team¬WM÷SOC¬AE÷HC Soči¬WU÷hc-soci¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷SEYhoTWg¬AD÷1440489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit¬AX÷0¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬WU÷jokerit¬OA÷team¬WN÷CHE¬AF÷Čerepovec¬WV÷cerepovec¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷AwOcpmn0¬AD÷1440489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nižný Novgorod¬AX÷0¬WN÷JAR¬AF÷Lokomotiv Jaroslavľ¬WV÷lokomotiv-jaroslavl¬OB÷team¬WM÷NOV¬AE÷Nižný Novgorod¬WU÷nizny-novgorod¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷lQE86w32¬AD÷1440489600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Moskva¬AX÷0¬WM÷MOS¬AE÷Spartak Moskva¬WU÷spartak-moskva¬OA÷team¬WN÷DYN¬AF÷Dyn. Minsk¬WV÷dyn-minsk¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷I3R5rRGC¬AD÷1440576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dyn. Moskva¬AX÷0¬WM÷DYN¬AE÷Dyn. Moskva¬WU÷dyn-moskva¬OA÷team¬WN÷NOV¬AF÷Sibir Novosibirsk¬WV÷sibir-novosibirsk¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ba4h6U8J¬AD÷1440576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Medveščak Záhreb¬AX÷0¬WN÷CHA¬AF÷Amur Chabarovsk¬WV÷amur-chabarovsk¬OB÷team¬WM÷MED¬AE÷Medveščak Záhreb¬WU÷medvescak-zahreb¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷C28d5lOP¬AD÷1440576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nižnekamsk¬AX÷0¬WM÷NIZ¬AE÷Nižnekamsk¬WU÷niznekamsk¬OA÷team¬WN÷YUG¬AF÷HC Jugra¬WV÷hc-jugra¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UseO08Wt¬AD÷1440576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slovan Bratislava¬AX÷0¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬WU÷slovan-bratislava¬OA÷team¬WN÷ADM¬AF÷Vladivostok¬WV÷vladivostok¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷dfQ9soWI¬AD÷1440576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Čeljabinsk¬AX÷0¬WM÷CEL¬AE÷Traktor Čeljabinsk¬WU÷traktor-celjabinsk¬OA÷team¬WN÷EKA¬AF÷Jekaterinburg¬WV÷jekaterinburg¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷lUM1q716¬AD÷1440576000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Víťaz Podoľsk¬AX÷0¬WM÷POD¬AE÷Víťaz Podoľsk¬WU÷vitaz-podolsk¬OA÷team¬WN÷NOV¬AF÷Metallurg Novokuzneck¬WV÷metallurg-novokuzneck¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷zeQObn1g¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omsk¬AX÷0¬WN÷MAG¬AF÷Metallurg Magnitogorsk¬WV÷metallurg-magnitogorsk¬OB÷team¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk¬WU÷avangard-omsk¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷88OWdQV5¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barys Astana¬AX÷0¬WM÷BAR¬AE÷Barys Astana¬WU÷barys-astana¬OA÷team¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬WV÷salavat-ufa¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷EoPSc6Ga¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moskva¬AX÷0¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moskva¬WU÷cska-moskva¬OA÷team¬WN÷MOS¬AF÷Spartak Moskva¬WV÷spartak-moskva¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷WtARI7hP¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Riga¬AX÷0¬WM÷DYN¬AE÷Dinamo Riga¬WU÷dinamo-riga¬OA÷team¬WN÷CHE¬AF÷Čerepovec¬WV÷cerepovec¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷rRGqfOFO¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Soči¬AX÷0¬WM÷SOC¬AE÷HC Soči¬WU÷hc-soci¬OA÷team¬WN÷KAZ¬AF÷Bars Kazaň¬WV÷bars-kazan¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷4zIue40I¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit¬AX÷0¬WN÷NOV¬AF÷Nižný Novgorod¬WV÷nizny-novgorod¬OB÷team¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit¬WU÷jokerit¬OA÷team¬AW÷1¬~AA÷MBSzdpoC¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroslavľ¬AX÷0¬WM÷JAR¬AE÷Lokomotiv Jaroslavľ¬WU÷lokomotiv-jaroslavl¬OA÷team¬WN÷TOG¬AF÷Lada Togliatti¬WV÷lada-togliatti¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷8YgSaSom¬AD÷1440662400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Petrohrad¬AX÷0¬WM÷PET¬AE÷SKA Petrohrad¬WU÷ska-petrohrad¬OA÷team¬WN÷DYN¬AF÷Dyn. Minsk¬WV÷dyn-minsk¬OB÷team¬AW÷1¬~
4
1438392359
840
Nápoveda: Ste na stránke KHL 2015/2016 výsledky v sekcii Hokej / Rusko. KHL 2015/2016 livescore, konečné aj priebežné výsledky, KHL 2015/2016 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky KHL 2015/2016 výsledky môžete na eVysledky.com sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke KHL 2015/2016 sú aktualizované automaticky.