Hokej »Rusko » KHL » 2016/2017

results
4
1469500324
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷RUSKO: KHL¬ZB÷158¬ZY÷Rusko¬ZC÷OU7NkrPb¬ZD÷t¬ZE÷zRxBgq3O¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/khl/¬ZX÷01Rusko.......005......0000000000125000KHL.........003......000¬~AA÷vqRkJDsA¬AD÷1471870800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnitogorsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Metallurg Magnitogorsk¬WU÷metallurg-magnitogorsk¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moskva¬WV÷cska-moskva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zBKbHiCM¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YUG¬AF÷HC Jugra¬WV÷hc-jugra¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk¬WU÷avangard-omsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8zgXnq27¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bars Kazaň¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAZ¬AE÷Bars Kazaň¬WU÷bars-kazan¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QBNHfeLD¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Soči¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOC¬AE÷HC Soči¬WU÷soci¬WN÷DYN¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EDgTmPn1¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada Togliatti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOG¬AE÷Lada Togliatti¬WU÷lada-togliatti¬WN÷MED¬AF÷Medveščak Záhreb¬WV÷medvescak-zahreb¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AkPl5Xf¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Novokuzneck¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Metallurg Novokuzneck¬WU÷metallurg-novokuzneck¬WN÷BAR¬AF÷Barys Astana¬WV÷barys-astana¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UXJ2GBRS¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salavat Ufa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UFA¬AE÷Salavat Ufa¬WU÷salavat-ufa¬WN÷CHE¬AF÷Čerepovec¬WV÷severstal-cerepovec¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dKLfIXdG¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sibir Novosibirsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Sibir Novosibirsk¬WU÷sibir-novosibirsk¬WN÷EKA¬AF÷Jekaterinburg¬WV÷jekaterinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nRiyn3HD¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartak Moskva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Spartak Moskva¬WU÷spartak-moskva¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit¬WV÷jokerit¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jyQTBVZq¬AD÷1471957200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Čeljabinsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEL¬AE÷Traktor Čeljabinsk¬WU÷traktor-celjabinsk¬WN÷PET¬AF÷SKA Petrohrad¬WV÷ska-petrohrad¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YaFYAkkj¬AD÷1472027400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Chabarovsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JAR¬AF÷Lokomotiv Jaroslavľ¬WV÷lokomotiv-jaroslavl¬WM÷CHA¬AE÷Amur Chabarovsk¬WU÷amur-chabarovsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CjExA94d¬AD÷1472027400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vladivostok¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADM¬AE÷Vladivostok¬WU÷vladivostok¬WN÷DYN¬AF÷Dynamo Moskva¬WV÷dynamo-moskva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vc6OXCd3¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OMS¬AE÷Avangard Omsk¬WU÷avangard-omsk¬WN÷EKA¬AF÷Jekaterinburg¬WV÷jekaterinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zPaXVjRF¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bars Kazaň¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAZ¬AE÷Bars Kazaň¬WU÷bars-kazan¬WN÷NIZ¬AF÷Nižnekamsk¬WV÷niznekamsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8xbuUUeS¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moskva¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moskva¬WU÷cska-moskva¬WN÷CEL¬AF÷Traktor Čeljabinsk¬WV÷traktor-celjabinsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MLeTWWB9¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Čerepovec¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Čerepovec¬WU÷severstal-cerepovec¬WN÷MAG¬AF÷Metallurg Magnitogorsk¬WV÷metallurg-magnitogorsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jcwbzRZb¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HC Soči¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit¬WV÷jokerit¬WM÷SOC¬AE÷HC Soči¬WU÷soci¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dbpkxm5n¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lada Togliatti¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOG¬AE÷Lada Togliatti¬WU÷lada-togliatti¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷067KYhsc¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Novokuzneck¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Metallurg Novokuzneck¬WU÷metallurg-novokuzneck¬WN÷YUG¬AF÷HC Jugra¬WV÷hc-jugra¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Ymgy7Kh¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nižnij Novgorod¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Nižnij Novgorod¬WU÷nizny-novgorod¬WN÷DYN¬AF÷Dinamo Riga¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2yoowTkt¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sibir Novosibirsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BAR¬AF÷Barys Astana¬WV÷barys-astana¬WM÷NOV¬AE÷Sibir Novosibirsk¬WU÷sibir-novosibirsk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UoayVAtM¬AD÷1472130000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SKA Petrohrad¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PET¬AE÷SKA Petrohrad¬WU÷ska-petrohrad¬WN÷UFA¬AF÷Salavat Ufa¬WV÷salavat-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1469500324
870
Nápoveda: Ste na stránke KHL 2016/2017 výsledky v sekcii Hokej / Rusko. KHL 2016/2017 livescore, konečné aj priebežné výsledky, KHL 2016/2017 tabuľka a detaily zápasov - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky KHL 2016/2017 výsledky môžete na eVysledky.com sledovať cez 100 hokejových udalostí z 15 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (ligu, pohár alebo turnaj). Live výsledky na stránke KHL 2016/2017 sú aktualizované automaticky.

. KHL 2016/2017 na eVysledky.com: livescore, výsledky, program zápasov a tabuľka súťaže.