Messi Lionel správy, reporty zápasov, rozhovory, videa, výsledky a štatistiky

Ďalšie
Messi Lionel
Messi prvýkrát v tejto sezóne vyšiel bodovo naprázdno, Miami napriek tomu duel v Montreale otočilo z 0:2.
Miami si drží neporaziteľnosť. Veľký obrat sa začal vo chvíli, keď Messi na ihrisku chýbal

Rekordný polčas Messiho v MLS, podpísal sa pod šesť gólov i premiérový hetrik Suáreza

Messi a spol. si vychutnali Ravasa. Argentínčan mu dal dva góly, na dva ďalšie prihral

LM očami slovenského analytika: PSG sa bez Messiho posunulo. Tuchel je ideálny kouč na play-off

Messi strelil ďalší krásny gól, Suárez rozhodol. Miami uspelo po piatich zápasoch

Horká príchuť Messiho návratu do Ligy majstrov. Miami vypadlo, Alba videl červenú kartu

Príchod zo striedačky a vyrovnávajúci gól. Messi po zranení späť v akcii za Miami

Návrat Messiho? Argentínčan by mohol hrať už proti Coloradu

Messi naďalej absentuje, vrátiť by sa mohol na štvrťfinále Ligy majstrov

O tom, kedy skončím, nerozhodne môj vek, hovorí Messi. Netuší, čo bude robiť po kariére

Messi prispel k postupu Miami gólom a asistenciou. Zranil sa a duel nedohral

S trénerom nemám žiadny problém, poznamenal Mbappé po ďalšom rekorde v Lige majstrov

Messi a Suárez v MLS riadili demoláciu Orlanda. Lloris musel chytať v snehu

Fanúšikovia vyvolávali Messiho meno. Ronaldo odpovedal nevhodným gestom a zožal kritiku

Messi v závere zachránil bod pre Miami, Busquets zavinil penaltu

Čína s ďalšou reakciou v prípade Messiho. Argentína musela svoje zápasy presunúť do USA

Miami odštartovalo sezónu výhrou, Messi mal prsty v dvoch zásahoch

Messi odmieta špekulácie o politických dôvodoch, nespokojní diváci dostanú peniaze späť

Messi na olympiáde? Má otvorené dvere, pozvánka tu bude, hlási Mascherano

Messi iba na lavičke? Fanúšikovia v Hongkongu dostanú späť časť svojich peňazí

V Tokiu už nastúpil. Messi potešil japonských fanúšikov, Miami zase neuspelo

Highlighty víkendu: Messi vs. hongkonská vláda, smoliari šlágra a rumunský gólový tanec

Vynahradí v Tokiu sklamanie z Hongkongu? Cítim sa lepšie, chcem nastúpiť, vraví Messi

Rozruch okolo Messiho. Podmienkou bolo, že v Hongkongu odohrá aspoň polčas, tvrdí tajomník

Nadšenie vystriedal v Hongkongu smútok. Inter Miami vyhral, ale Messi nenastúpil