Futbal »Južná Afrika » Premier League » 2014/2015

results
SA÷1¬~ZA÷JUŽNÁ AFRIKA: Premier League¬ZB÷175¬ZC÷SbtDAEZE¬ZD÷p¬ZE÷vcSFBENG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/juzna-afrika/premier-league/¬ZX÷00Južná Afrika012Afrika00000108000Premier Leag014League¬~AA÷CYvOCuki¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Kapské Mesto¬AX÷1¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Kapské Mesto¬WU÷ajax-kapske-mesto¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AS÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬~AA÷WzePAJJ3¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Amazulu¬AX÷1¬WM÷AMA¬AE÷Amazulu¬WU÷amazulu¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷ARgT9wZ9¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Bidvest Wits¬AX÷1¬WM÷BID¬AE÷Bidvest Wits¬WU÷bidvest-wits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷jPwSBa4c¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬AX÷1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷BLA¬AF÷Black Aces¬WV÷black-aces¬AS÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬~AA÷Iicy8H3M¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬AX÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷pSnxkxcp¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬AX÷1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷PRE¬AF÷Pretoria U.¬WV÷pretoria-u¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷bVjtldCj¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Moroka Swallows¬AX÷1¬WM÷MOR¬AE÷Moroka Swallows¬WU÷moroka-swallows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷4lgX8clG¬AD÷1431176400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Polokwane¬AX÷1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷bVElbtzb¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Ajax Kapské Mesto¬AX÷1¬WM÷AJA¬AE÷Ajax Kapské Mesto¬WU÷ajax-kapske-mesto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷MOR¬AF÷Moroka Swallows¬WV÷moroka-swallows¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷0fB5fbZM¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Black Aces¬AX÷1¬WM÷BLA¬AE÷Black Aces¬WU÷black-aces¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷WK61evKG¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬AX÷1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷QHGt025o¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Kaizer¬AX÷1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷voA9gIlT¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Maritzburg Utd¬AX÷1¬WM÷MAR¬AE÷Maritzburg Utd¬WU÷maritzburg-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷hU7cdK4A¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬AX÷1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷48FpaMKi¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Pretoria U.¬AX÷1¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria U.¬WU÷pretoria-u¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬~AA÷A5Ihc0k4¬AD÷1430933400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬AX÷1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷MAM¬AF÷Mamelodi¬WV÷mamelodi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬~ZA÷JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - skupina o udržanie¬ZB÷175¬ZC÷C4ePE2kq¬ZD÷p¬ZE÷vcSFBENG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷73¬ZL÷/futbal/juzna-afrika/premier-league/¬ZX÷00Južná Afrika012Afrika00000231000Premier Leag035ržanie¬~AA÷xEVXuMDR¬AD÷1432731600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬AX÷1¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬WV÷black-leopards¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷fktTt2bL¬AD÷1432472400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Jomo Cosmos¬AX÷1¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷MOR¬AF÷Moroka Swallows¬WV÷moroka-swallows¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷GbsPsrqF¬AD÷1432143000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Moroka Swallows¬AX÷1¬WM÷MOR¬AE÷Moroka Swallows¬WU÷moroka-swallows¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬WV÷black-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷nPxLrOT8¬AD÷1431867600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Black Leopards¬AX÷1¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬WU÷black-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬WV÷jomo-cosmos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~
1
1432923093
244
fixtures
SA÷1¬~ZA÷JUŽNÁ AFRIKA: Premier League - skupina o udržanie¬ZB÷175¬ZC÷C4ePE2kq¬ZD÷p¬ZE÷vcSFBENG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷175_WYFXQ1KH¬ZJ÷73¬ZL÷/futbal/juzna-afrika/premier-league/¬ZX÷00Južná Afrika012Afrika00000231000Premier Leag035ržanie¬~AA÷EZMaytMr¬AD÷1433077200¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Black Leopards¬AX÷0¬WM÷BLA¬AE÷Black Leopards¬WU÷black-leopards¬OA÷team¬WN÷MOR¬AF÷Moroka Swallows¬WV÷moroka-swallows¬OB÷team¬~AA÷8dM3z0yk¬AD÷1433352600¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Moroka Swallows¬AX÷0¬WM÷MOR¬AE÷Moroka Swallows¬WU÷moroka-swallows¬OA÷team¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬WV÷jomo-cosmos¬OB÷team¬~
1
1432923093
2
Nápoveda: Ste na stránke Juhoafrická Premier League výsledky v sekcii Futbal / Južná Afrika. Juhoafrická Premier League livescore, konečné aj priebežné výsledky, Juhoafrická Premier League tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky Juhoafrická Premier League výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Juhoafrická Premier League sú aktualizované automaticky.
Ďalšie zápasy: 31.05. Black Leopards - Moroka Swallows, 03.06. Moroka Swallows - Jomo Cosmos