Futbal »Južná Amerika » Copa Libertadores » 2016

Copa Libertadores
Loading ...
results
PW÷1¬SA÷1¬~ZA÷JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - kvalifikácia¬ZB÷3¬ZY÷Južná Amerika¬ZC÷EZtOfWas¬ZD÷p¬ZE÷dlqquPWn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_zmKRcPKu¬ZJ÷1¬ZL÷/futbal/juzna-amerika/copa-libertadores/¬ZX÷00Južná Amerik013merika00100000001000Copa Liberta032ikácia¬~AA÷8SrEG4ca¬AD÷1455151500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷Finále¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷PUE¬AF÷Puebla¬WV÷puebla¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 2:2.¬AN÷n¬~AA÷Iwj1J6Dt¬AD÷1455147900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Paulo¬ER÷Finále¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo¬WU÷sao-paulo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷CES¬AF÷Cesar Vallejo¬WV÷cesar-vallejo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 1:1.¬AN÷n¬~AA÷K2nIFOC5¬AD÷1455065100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caracas¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1455097410|¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Caracas¬WU÷caracas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷HUR¬AF÷Atl. Huracan¬WV÷atl-huracan¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 0:1.¬AN÷n¬~AA÷Q3g9Hprg¬AD÷1455057000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. De Čile¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1455085936|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷U. De Čile¬WU÷u-de-cile¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷0¬BZ÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 0:2.¬AN÷n¬~AA÷tESXzZrE¬AD÷1454633100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oriente Petrolero¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1454653694|¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Oriente Petrolero¬WU÷oriente-petrolero¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SAN¬AF÷Santa Fe¬WV÷santa-fe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AM÷1. zápas.¬AN÷n¬~AA÷hhnwFiMf¬AD÷1454625000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. del Valle¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1454653736|¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Ind. del Valle¬WU÷ind-del-valle¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷GUA¬AF÷Guarani¬WV÷guarani¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AM÷1. zápas.¬AN÷n¬~AA÷Q5poDVj7¬AD÷1454552100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Puebla¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1454561633|¬BX÷-1¬WM÷PUE¬AE÷Puebla¬WU÷puebla¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷RAC¬AF÷Racing Club¬WV÷racing-club¬AS÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AM÷1. zápas.¬AN÷n¬~AA÷CtVuGX6l¬AD÷1454543100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cesar Vallejo¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1454557101|¬BX÷-1¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo¬WV÷sao-paulo¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬WM÷CES¬AE÷Cesar Vallejo¬WU÷cesar-vallejo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬AM÷1. zápas.¬AN÷n¬~AA÷WrosEBy1¬AD÷1454460300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1454472954|¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷CHI¬AF÷U. De Čile¬WV÷u-de-cile¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AM÷1. zápas.¬AN÷n¬~AA÷v9lkCk6D¬AD÷1454452200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Huracan¬ER÷Finále¬AX÷1¬AV÷1454472902|¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Caracas¬WV÷caracas¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷HUR¬AE÷Atl. Huracan¬WU÷atl-huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬AM÷1. zápas.¬AN÷n¬~
1
1455164427
10
fixtures
PW÷1¬SA÷1¬~ZA÷JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores - kvalifikácia¬ZB÷3¬ZY÷Južná Amerika¬ZC÷EZtOfWas¬ZD÷p¬ZE÷dlqquPWn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷3_zmKRcPKu¬ZJ÷1¬ZL÷/futbal/juzna-amerika/copa-libertadores/¬ZX÷00Južná Amerik013merika00100000001000Copa Liberta032ikácia¬~AA÷nDf5IQSn¬AD÷1455229800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guarani¬ER÷Finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guarani¬WU÷guarani¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Ind. del Valle¬WV÷ind-del-valle¬OB÷team¬AM÷2. zápas. Výsledok prvého zápasu: 0:1.¬AN÷y¬~AA÷EPoMErSB¬AD÷1455238800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Fe¬ER÷Finále¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Fe¬WU÷santa-fe¬OA÷team¬WN÷ORI¬AF÷Oriente Petrolero¬WV÷oriente-petrolero¬OB÷team¬AM÷2. zápas.¬AN÷y¬~ZA÷JUŽNÁ AMERIKA: Copa Libertadores¬ZB÷3¬ZY÷Južná Amerika¬ZC÷I3eh0hxK¬ZD÷p¬ZE÷dlqquPWn¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷3_zmKRcPKu¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/juzna-amerika/copa-libertadores/¬ZX÷00Južná Amerik013merika00100000002000Copa Liberta017adores¬~AA÷WOluDL0I¬AD÷1455666300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬OA÷team¬WN÷PAL¬AF÷Palmeiras¬WV÷palmeiras¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷z5N1HxPF¬AD÷1455674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Tachira¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAC¬AE÷Dep. Tachira¬WU÷dep-tachira¬OA÷team¬WN÷OLI¬AF÷Olimpia Asuncion¬WV÷olimpia-asuncion¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷SGsFOgWr¬AD÷1455752700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cobresal¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COB¬AE÷Cobresal¬WU÷cobresal¬OA÷team¬WN÷COR¬AF÷Corinthians¬WV÷corinthians¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷KA2q3n45¬AD÷1455752700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melgar¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melgar¬WU÷melgar¬OA÷team¬WN÷ATL¬AF÷Atletico-MG¬WV÷atletico-mg¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷vFZ9J7ln¬AD÷1455760800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toluca¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toluca¬WU÷toluca¬OA÷team¬WN÷GRE¬AF÷Gremio¬WV÷gremio¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷2J3QnRJO¬AD÷1455842700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Cristal¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Cristal¬WU÷sporting-cristal¬OA÷team¬WN÷PEN¬AF÷Penarol¬WV÷penarol¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷ITC6GdvM¬AD÷1455850800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷U.N.A.M.¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNA¬AE÷U.N.A.M.¬WU÷u-n-a-m¬OA÷team¬WN÷EME¬AF÷Emelec¬WV÷emelec¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷IXtkS6OC¬AD÷1456196400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Huracan¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Atl. Huracan¬WU÷atl-huracan¬OA÷team¬WN÷NAC¬AF÷Atl. Nacional¬WV÷atl-nacional¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷MwPEIR3h¬AD÷1456266600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LDU Quito¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷LDU Quito¬WU÷ldu-quito¬OA÷team¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷EX1m26JB¬AD÷1456353000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colo Colo¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colo Colo¬WU÷colo-colo¬OA÷team¬WN÷MEL¬AF÷Melgar¬WV÷melgar¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷St91hVkm¬AD÷1456361100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dep. Cali¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Dep. Cali¬WU÷dep-cali¬OA÷team¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷AuXJNDok¬AD÷1456439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cerro Porteno¬ER÷2. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro Porteno¬WU÷cerro-porteno¬OA÷team¬WN÷COB¬AF÷Cobresal¬WV÷cobresal¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷2ayuyUKC¬AD÷1456439400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1. kolo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬OA÷team¬WN÷CLU¬AF÷Club Nacional¬WV÷club-nacional¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1455164427
74
Nápoveda: Ste na stránke Copa Libertadores 2016 výsledky v sekcii Futbal / Južná Amerika. Copa Libertadores 2016 livescore, konečné aj priebežné výsledky, Copa Libertadores 2016 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky Copa Libertadores 2016 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke Copa Libertadores 2016 sú aktualizované automaticky.
Ďalšie zápasy: 11.02. Guarani - Ind. del Valle, 12.02. Santa Fe - Oriente Petrolero, 17.02. River Plate - Palmeiras, Dep. Tachira - Olimpia Asuncion, 18.02. Cobresal - Corinthians, Melgar - Atletico-MG, Toluca - Gremio, 19.02. Sporting Cristal - Penarol, U.N.A.M. - Emelec, 23.02. Atl. Huracan - Atl. Nacional, LDU Quito - San Lorenzo, 24.02. Colo Colo - Melgar