Futbal »Austrália » A-League » 2014/2015

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: A-League¬ZB÷24¬ZC÷MNShyaa1¬ZD÷p¬ZE÷2euJe0qr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OjWW1naM¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/australia/a-league/¬ZX÷00Austrália...009trália00000108000A-League....008League¬~AA÷C89ZTS5g¬AD÷1430031600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Victory¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Victory¬WU÷melbourne-victory¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬WV÷central-coast-mariners¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷IoAVU8jm¬AD÷1430024400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Phoenix¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Phoenix¬WU÷wellington-phoenix¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sydney-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ja8wTnLa¬AD÷1429955100¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-city¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷4r6RVlys¬AD÷1429945200¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷WS Wanderers¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬WM÷WSW¬AE÷WS Wanderers¬WU÷ws-wanderers¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬WV÷perth-glory¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷b1TbzVSP¬AD÷1429868400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane-roar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬WV÷newcastle-jets¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷K4g3YNFS¬AD÷1429426800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬WU÷perth-glory¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-city¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷jVlaZ30M¬AD÷1429349400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane-roar¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-victory¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷CvjezpoG¬AD÷1429340400¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷WS Wanderers¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬WM÷WSW¬AE÷WS Wanderers¬WU÷ws-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬WV÷adelaide-united¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷UF0jyQV9¬AD÷1429263900¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Jets¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Jets¬WU÷newcastle-jets¬AS÷2¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sydney-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷GCdnx6G3¬AD÷1429255800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Phoenix¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Phoenix¬WU÷wellington-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬WV÷central-coast-mariners¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷29InLhOE¬AD÷1429090800¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷18. kolo¬AX÷1¬WM÷BRI¬WS÷1¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane-roar¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-victory¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷Mkcrwn1c¬AD÷1428822000¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne City¬ER÷25. kolo¬AX÷1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne City¬WU÷melbourne-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬WV÷wellington-phoenix¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷rabvvSoi¬AD÷1428744600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Central Coast Mariners¬ER÷25. kolo¬AX÷1¬WM÷CEN¬AE÷Central Coast Mariners¬WU÷central-coast-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬WV÷ws-wanderers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬~AA÷ddw4Fr9j¬AD÷1428735600¬AB÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷25. kolo¬AX÷1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide-united¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬WV÷brisbane-roar¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬~
1
1430112835
135
fixtures
1
1430112835
0
Nápoveda: Ste na stránke A-League 2014/2015 výsledky v sekcii Futbal / Austrália. A-League 2014/2015 livescore, konečné aj priebežné výsledky, A-League 2014/2015 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky A-League 2014/2015 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke A-League 2014/2015 sú aktualizované automaticky.