Futbal »Austrália » A-League » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRÁLIA: A-League¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷Mmd53pUf¬ZD÷p¬ZE÷2VZZLA1I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OjWW1naM¬ZJ÷2¬ZL÷/futbal/australia/a-league/¬ZX÷00Austrália...009trália00000000125000A-League....008League¬~AA÷tvSW3mJ7¬AD÷1460271600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney FC¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney FC¬WU÷sydney-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬WV÷perth-glory¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Uc3Jrqn6¬AD÷1460264400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Phoenix¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Phoenix¬WU÷wellington-phoenix¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬WV÷ws-wanderers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SzOS4T31¬AD÷1460194200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Victory¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬WV÷brisbane-roar¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Victory¬WU÷melbourne-victory¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YDOO59le¬AD÷1460186100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Coast Mariners¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Coast Mariners¬WU÷central-coast-mariners¬AS÷2¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬WV÷newcastle-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fNPK6kZl¬AD÷1460108400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne City¬ER÷27. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne City¬WU÷melbourne-city¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬WV÷adelaide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xnVF7VJr¬AD÷1459674000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Glory¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷PER¬AE÷Perth Glory¬WU÷perth-glory¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-city¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0M7nPckG¬AD÷1459666800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬WV÷newcastle-jets¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane-roar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6a8rQwzA¬AD÷1459585800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney FC¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney FC¬WU÷sydney-fc¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide United¬WV÷adelaide-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0ObFqPWa¬AD÷1459577700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wellington Phoenix¬ER÷26. kolo¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Phoenix¬WU÷wellington-phoenix¬AS÷2¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-victory¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRÁLIA: A-League - play-off¬ZB÷24¬ZY÷Austrália¬ZC÷0ve924q1¬ZD÷p¬ZE÷2VZZLA1I¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_OjWW1naM¬ZJ÷11¬ZL÷/futbal/australia/a-league/¬ZX÷00Austrália...009trália00000000180000A-League - p019ay-off¬~AA÷pS45Ac5L¬AD÷1462082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Finále¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬WV÷ws-wanderers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ZQQYa18¬AD÷1461481200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷WS Wanderers¬ER÷Semifinále¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WSW¬AE÷WS Wanderers¬WU÷ws-wanderers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Roar¬WV÷brisbane-roar¬AH÷4¬AU÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jPksue2E¬AD÷1461318300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷Semifinále¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fRTQesga¬AD÷1460876400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne City¬ER÷Štvrťfinále¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne City¬WU÷melbourne-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬WV÷perth-glory¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷04UMdNwg¬AD÷1460712900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷Štvrťfinále¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-victory¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane-roar¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1462168435
140
fixtures
1
1462168435
0
Nápoveda: Ste na stránke A-League 2015/2016 výsledky v sekcii Futbal / Austrália. A-League 2015/2016 livescore, konečné aj priebežné výsledky, A-League 2015/2016 tabuľka a detaily zápasov (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov, ...) - to všetko nájdete na eVysledky.com. Okrem stránky A-League 2015/2016 výsledky môžete na eVysledky sledovať cez 1000 futbalových súťaží z viac ako 90 krajín celého sveta. V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke A-League 2015/2016 sú aktualizované automaticky.